Dvojka bez kormidelníka veze z Poznaně bronz

18.6.2017

Dvojka bez kormidelníka mužů Lukáš Helešic, Jakub Podrazil získala po skvělém výkonu na 2.kole Světového poháru v Poznani bronzovou medaili za loděmi Francie a Srbska. Mistryně Evropy na dvojskifu Lenka Antošová, Kristýna Fleissnerová obsadily velmi dobré čtvrté místo, které pro ně zároveň znamená aktuální vedení v pořadí Světového poháru v této disciplíně. Neztratila se ani čtyřka bez kormidelníka mužů Matěj Tikal, Jakub Paroulek, Jan Pilc, Tomáš Emr, která dojela pátá. Dvojskif mužů Matyáš Klang, Petr Melichar obsadil ve finále B třetí místo. Zajímavý vývoj měl skif mužů, který vyhrál v historicky nejlepším světovém čase 6:30,74 Robert Manson z Nového Zélandu. O tom, že se dnes v pověstném poznaňském povětru jezdily rychlé časy svědčí i další rekorní časy dvojky bez kormidelnice žen (06:49.08) a osmy mužů (05:18.68). Kompletní výsledkový servis najdete zde.

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > Dvojka bez kormidelníka veze z Poznaně bronz