Michal Plocek v Turíně (Foto Silverskiff.org)Michal Plocek v Turíně (Foto Silverskiff.org)
Zlato za vítězství v kategorii U23Zlato za vítězství v kategorii U23
Jan Cincibuch byl jako junior bronzový  (Foto Facebook)Jan Cincibuch byl jako junior bronzový  (Foto Facebook)
Formát:
pdf
Velikost:
314kB

Skifař Dukly Praha Michal Plocek skončil ve vytrvalostním závodě na 11 kilometrů SilverSkiff v italském Turíně na pátém místě. Nepodařilo se mu tak obhájit bronzovou medaili z loňského roku.

Před českým reprezentantem, který byl nejlepší v kategorii U23, však skončila samá světová esa: chorvatští bratři Valent Sinković a Martin Sinković, Novozélanďan Mahé Drysdale a Portugalec Pedro Fraga. Velmi dobré 14. místo mezi 336 startujícími obsadil další zástupce pražské Dukly Matyáš Klang, dvacátý skončil jeho týmový kolega Adam Štěrbák. Třetí místo mezi juniory (v absolutním pořadí 36. místo) obsadil – také v dukláckých barvách – Jan Cincibuch.

Výsledkovou listinu s absolutním pořadím naleznete v příloze.

(Text Zdeněk Paroulek)

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > Michal Plocek byl ve vytrvalostním závodě SilverSkiff pátý