Ondřej Synek byl nominován do finální pětice, ze které bude vybrána nejlepší posádka roku

14.11.2017

Foto Czech RowingFoto Czech Rowing
Foto Czech Rowing

Skvělé výkony v nejdůležitějších závodech letošní sezóny přinesly Ondřeji Synkovi nominaci mezi finální pětici, která bude usilovat o ocenění nejlepší mužská posádka roku Mezinárodní veslařské federace. Ondra tak může tuto cenu získat podruhé v kariéře, poprvé se mu to podařilo v roce 2010.

Během trenérské konference v Londýně budou 8. prosince oceněni také nejlepší ženská posádka, trenér, para posádka a udělena bude také cena za významnou činnost pro světové veslování.   

 

Nejlepší mužská posádka roku:

Ondřej Synek (ČR, skif) mistr světa a mistr Evropy

 

Joshua Hicks, Spencer Turrin, Jack Hargreaves, Alexander Hill (Austrálie, čtyřka bez kormidelníka) – MS 1.místo, SP Poznaň 1.místo

 

Pierre Houin, Jeremie Azou (Francie, dvojskif lehkých vah) – MS 1.místo, ME 1.místo, SP Poznaň a Luzern 1.místo

 

Johannes Weissenfeld, Felix Wimberger, Maximilian Planer, Torben Johannesen, Jakob Schneider, Malte Jakschik, Richard Schmidt, Hannes Ocik, Martin Sauer (coxswain) (Německo, osmiveslice) - MS 1.místo, ME 1.místo, SP Poznaň a Luzern 1.místo

 

Matteo Lodo, Giuseppe Vicino (Itálie, dvojka bez kormidelníka) MS 1.místo, ME 1.místo

 

Nejlepší ženská posádka roku:

Asja Maregotto, Paola Piazzolla, Federica Cesarini, Giovanna Schettino (Itálie, párová čtyřka lehkých vah) – MS 1.místo, MS U23 – 1.místo

 

Milda Valciukaite, Ieva Adomaviciute (Litva, dvojskif) – MS 4.místo, SP Luzern 5.místo

 

Olivia van Rooijen, Inge Janssen, Sophie Souwer, Nicole Beukers (Nizozemsko, párová čtyřka) – MS 1.místo, ME 2.místo, SP Bělehrad a Luzern 2.místo

 

Ioana Vrinceanu, Viviana-Iuliana Bejinariu, Mihaela Petrila, Iuliana Popa, Madalina Beres, Denisa Tilvescu, Adelina Bogus, Laura Oprea, Daniela Druncea (coxswain) (Rumunsko, osmiveslice) – MS 1.místo, ME 1.místo, SP Luzern 1.místo

 

Kirsten McCann (JAR, skif lehkých vah) – MS 1.místo, SP Luzern 1.místo

 

Jeannine Gmelin (Švýcarsko, skif) – MS 1.místo, SP Bělehrad a Luzern 1.místo

 

Český veslařský svaz (ČVS) > Reprezentace > Ondřej Synek byl nominován do finální pětice, ze které bude vybrána nejlepší posádka roku
Loading...

Reprezentace

Loading...

Reprezentace