Tři české lodě v Poznani ve finále A

17.6.2017

Foto Jiří Koliš

Tři čeké lodě se dnes představí ve finále A druhého kola Světrového poháru v polské Poznani. Dvojka bez kormidelníka mužů Lukáš Helešic, Jakub Podrazil postoupila už v pátek přímo z druhého místa v rozjížďce. Mistryně Evropy Lenka Antošová, Kristýna Fleissnerová postoupily do finále z opravných jízd. Z oprav postoupila i čtyřka bez kormidelníka mužů Tomáš Emr, Jan Pilc, Jakub Paroulek, Matěj Tikal. Dvojskifu mužů Petr Melichar, Matyáš Klang naopak finále A o jendo místo v semifinále uniklo a čeká ho boj ve finále B. Skifaři lehkých vah absolvovali finále B již dnes. Jiří Šimánek v něm dojel na třetím místě a Jna Cincibuch byl pátý. Skifařka Lucie Žabová obsadila ve finále C třetí místo. Finálové jízdy A začínají zítra v 10:35. V neděli od 14.00 přináší ČT SPORT hodinový sestřih.