Zimní pohár mládeže vyhrálo žactvo KVS Štětí

30.1.2016

Pohár uzavřel Labský čtyřboj (Foto ZŠ Ostrovní Štětí)Pohár uzavřel Labský čtyřboj (Foto ZŠ Ostrovní Štětí)
Pohár uzavřel Labský čtyřboj (Foto ZŠ Ostrovní Štětí)

Po sečtení všech výsledků z jednotlivých závodů Zimního poháru mládeže 2015-2016 zvítězili ve všestrannosti závodníci KVS Štětí před soupeři z VK Slavia Praha a TJ Chemička Ústí nad Labem. Do nové soutěže ČVS patřil Atletický trojboj v rámci Přijď veslovat, Lounský triatlon, Roudnický trojboj a Labský čtyřboj ve Štětí.

Mezi jednotlivci v soutěžích započítávaných do Zimního poháru mládeže celkově zvítězili Alex Karonis a Eliška Švejdová (oba VK Slavia Praha) v kategoriích starších žáků a žákyň, Jan Stýblo (TJ Chemička Ústí nad Labem) a Karolína Novotná (VK Blesk) v kategoriích mladších žáků a žákyň i elévové Jakub Vejl (KVS Štětí) a Štěpánka Hojdarová (Slavoj Litoměřice).

Kompletní výsledky poháru naleznete zde. Zveřejnili jsme i výsledky Labského čtyřboje.

(Text Zdeněk Paroulek)

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > Zimní pohár mládeže vyhrálo žactvo KVS Štětí